Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakres usług

Analiza i rynkowa wycena nieruchomości

Analiza i rynkowa wycena nieruchomości

Wycenę nieruchomości przeprowadzamy zawsze po jej oględzinach i bierzemy pod uwagę rynek nieruchomości podobnych oraz ceny transakcyjne, czyli rzeczywiste. Na tej podstawie rekomendujemy cenę ofertową. Dzięki takim wytycznym zwiększamy szansę transakcji, sprawiając, że jest ona rzetelna, a przede wszystkim szybka. Sprzedaż mieszkania w Łodzi po analizie rynkowej staje się zdecydowanie łatwiejszym procesem. Służymy fachowym doradztwem przy zakupie nieruchomości oraz, uwzględniając zgromadzone dane rynkowe, pomagamy w sprzedaży nieruchomości na terenie Łodzi. Doradztwo, analiza i wycena – z tym zyskujesz gwarancję szybkiej sprzedaży domu lub mieszkania!

Przygotowanie nieruchomości

Przygotowanie nieruchomości

Przeprowadzamy konsultacje w zakresie home stagingu oraz wykonujemy sesje fotograficzne obejmujące zdjęcia z drona w przypadku domów wolnostojących, obiektów i działek. Na życzenie klienta tworzymy film z wirtualnym spacerem po posesji. Jest to niezwykle ważny etap przygotowania oferty, ponieważ pozwala pokazać jak najwięcej szczegółów. W ten sposób staramy się przedstawić wszystkie walory domu, co może okazać się pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Przygotowanie oferty

Przygotowanie oferty

Sporządzamy opis nieruchomości nastawiony na wzbudzenie jak największego zainteresowania w sieci. Przygotowujemy rzuty i dokonujemy selekcji zdjęć oraz wcześniej sporządzonych materiałów. Dzięki odpowiednio przygotowanej ofercie jesteśmy w stanie sprawić, że ogłoszenie realnie odwzorowuje stan rzeczywisty, a tym samym sprzedaż domu bądź mieszkania jest szybka.

Marketing nieruchomości

Marketing nieruchomości

To nie tylko odpowiednie oznaczenie obiektu w terenie poprzez umieszczenie banerów. Promowanie nieruchomości obejmuje także publikację ogłoszenia na płatnych portalach, połączoną z bieżącą analizą statystyk zainteresowania. Natychmiast reagujemy na dane przeglądania oferty i łączymy je z raportami dla klienta w celu uzgodnienia podejmowanych działań.

Prezentacja nieruchomości

Prezentacja nieruchomości

Demonstrację budynku bądź mieszkania zawsze rozpoczynamy od pobrania danych potencjalnych klientów, co zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych oględzin. Przedstawiamy informacje zawsze na podstawie własnej inspekcji, zweryfikowanej w karcie opisowej obiektu i potwierdzonej przez właściciela nieruchomości. Organizujemy dni pokazowe, starając się gromadzić jak największą liczbę oferentów w jednym dniu, co znacznie zwiększa szanse na kupno domu czy mieszkania.

Przygotowanie dokumentacji

Przygotowanie dokumentacji

Dokumenty niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży zawsze przygotowujemy w porozumieniu z kancelarią notarialną, w której, w obecności i pod nadzorem notariusza, przekazana zostanie nieruchomość. Zapewniamy też doradztwo prawne we wszystkich sprawach związanych z transakcją, bez konieczności dopłaty do ceny usługi. Taka pomoc, zarówno przy sprzedaży, jak i podczas zakupu mieszkania, zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala uniknąć nie tylko stresu, lecz także problemów natury prawnej.

Aktywny udział w finalizacji transakcji

Aktywny udział w finalizacji transakcji

Negocjujemy w imieniu klienta postanowienia umowy sprzedaży czy kupna. Z zainteresowanym oferentem sporządzamy umowę o opłacie rezerwacyjnej, co gwarantuje pewność dokonania transakcji, a w przypadku zakupu domu lub innej nieruchomości pomagamy naszemu klientowi dopilnować wszelkich formalności. W ramach procedury sprzedaży weryfikujemy finansowe możliwości oferenta. Jesteśmy zawsze obecni podczas zawierania umowy zarówno sprzedaży, jak i kupna przez klienta, a także asystujemy w przekazaniu domu bądź mieszkania nabywcy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości! Biuro mieści się w Łodzi, na ulicy Zachodniej. Szczegółowe dane znajdują się w zakładce „Kontakt”.