Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycena rynkowej wartości nieruchomości

Świadczymy usługi związane z rynkową wartością nieruchomości na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki niezbędne w procesie ustalania finalnych kosztów inwestycji. Wycenę nieruchomości przeprowadzamy zawsze po jej oględzinach i bierzemy pod uwagę cały rynek – w tym nieruchomości podobne do tej oferowanej – oraz ceny transakcyjne, czyli rzeczywiste. Na tej podstawie rekomendujemy ostateczną cenę ofertową.

Zapewne nieraz zastanawialiście się, jak określić wartość rynkową nieruchomości lub mieszkania. Na proces ten składa się wiele czynników, m.in.:

  • mediana kwot w danym momencie,
  • lokalizacja nieruchomości,
  • ocena rzeczoznawcy.

Dopiero tak ustalona cena nieruchomości, zawierająca w sobie wszystkie elementy składowe, zapewnia sprawny przebieg procesu sprzedaży. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak samodzielnie obliczyć wartość rynkową nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy!

Wszystkim naszym klientom, którzy nie wiedzą, jak ustalić wartość rynkową nieruchomości do nich należącej, udzielamy fachowego doradztwa na każdym szczeblu procesu wyceny. Kierujemy się przy tym chęcią osiągnięcia jak najkorzystniejszej oferty dla sprzedających, co czyni nas firmą rzetelną i przyjazną klientowi. Rynkowa wartość nieruchomości nie zawsze może być oceniona przez właściciela mieszkania – dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i zapewniamy tak istotne w kwestiach inwestycyjnych bezpieczeństwo.