Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Biuro nieruchomości - sprzedaż i wynajem mieszkań

Masz wątpliwości? Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat pośrednictwa, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nie znajdziesz swojego, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie niejasności i przekonamy Cię, że warto skorzystać z naszych usług!

FAQ

Co załatwia pośrednik nieruchomości?

Nasi specjaliści zajmują się całym procesem sprzedaży, kupna bądź wynajmu. Począwszy od stworzenia atrakcyjnej oferty w odpowiednim portalu z ogłoszeniami, poprzez kontakt z potencjalnymi klientami i ich oceną, aż po nadzór prawny, wraz z podpisywaniem wszystkich rodzajów umów włącznie.

Szukam pośrednika nieruchomości – jak znaleźć tego dobrego?

Pozytywne opinie, licznie przeprowadzone transakcje, a przede wszystkim dobry kontakt – to cechy idealnego pośrednika nieruchomości.

Sprzedaż mieszkania – z pośrednikiem czy bez?

To przede wszystkim zabezpieczenie prawne, a także oszczędność czasu. Wszelkie transakcje związane z nieruchomościami generują dużo stresu, a oparcie się o wiedzę i doświadczenie specjalistów z branży pozwala przejść przez taki proces bezproblemowo.

Czy sprzedaż mieszkania przez pośrednika jest koniecznością?

Jak najbardziej można samodzielnie przeprowadzić cały proces ofertowania, prezentacji mieszkania, jak i jego późniejszej sprzedaży, aczkolwiek może to być niezwykle trudna do przeprowadzenia procedura dla jednej osoby bądź takiej, która nie ma rozeznania w tej kwestii. W takiej sytuacji łatwo o błędy i pomyłki, a mogą one negatywnie wpłynąć na finanse osoby sprzedającej, a także wynajmującej czy kupującej mieszkanie.

Ile wynosi prowizja dla pośrednika nieruchomości?

Wysokość prowizji, która jest pobierana zarówno od kupującego, jak i sprzedającego, zależy od wartości sprzedawanej nieruchomości. Mieści się ona zazwyczaj w zakresie od 2 do 5% ceny lokalu. Biorąc jednak pod uwagę wygodę i bezpieczeństwo, które zapewnia pośrednictwo, koszty, jakie generuje ono przy sprzedaży nieruchomości, są niewielkie.

W jakim celu pobierana jest prowizja?

Jest to jedyny dodatkowy koszt, który ponosi klient pośrednika, a pełni on funkcję zapłaty za udzielane usługi biura sprzedaży nieruchomości.